Turto draudimas internetu

Turto draudimas internetu – lengvas būdas apsisaugoti nuo netikėtų nelaimių. Pasirinkę tinkamą draudimo variantą, jūs ne tik išvengsite didelių išlaidų, bet ir daug vargo grįžtant į įprastas gyvenimo vėžes, mat daugelis draudimo kompanijų be finansinės kompensacijos siūlo dar ir organizacinę pagalbą.

Apdraudžiamas turtas:

Turto draudimas internetu yra individualizuojamas produktas, kiekvienas klientas gali pasirinkti tai, ko jam labiausiai reikia. Skirtingos draudimo kompanijos siūlo skirtingus draudimo variantus, tačiau turto draudimas paprastai skirstomas į kelias pagrindines kategorijas:

Nekilnojamojo turto draudimas – tai draudimas nuo žalos padarytos jūsų būsto sienoms, luboms, stogui ir pan.

Kilnojamo turto draudimas – tai draudimas nuo žalos padarytos jūsų daiktams esantiems jūsų būste – buitinė technika, baltai, kompiuterinė technika, telefonai, kai kurios kompanijos draudžia net naminius gyvūnus ir nuotraukas. Svarbu paminėti, kad kai kurios draudimo kompanijos apdraus jūsų kilnojamąjį turtą, netgi jei jis yra už jūsų būsto ribų pvz.: automobilyje ar net poilsiniame kurorte jei jūs atostogaujate.

Civilinės atsakomybės draudimas – tai draudimas nuo jūsų (kai kuriose kompanijose ir jūsų vaikų) padarytos žalos tretiems asmenims – tokios žalos pavyzdys galėtų būti kaimynų užpylimas vandeniu dėl trūkusio vamzdžio ar kamuoliu išmuštas langas.

Papildomos paslaugos – draudimo kompanijos paprastai siūlo papildomų draudimo paslaugų. Jūs galite apsidrausti nuo išlaidų patirtų dėl laikino apgyvendinimo viešbutyje, nuo išlaidų atsiradusių dėl išlikusių daiktų saugojimo. Kitos kompanijos pasiūlys jums pasirinkti ar išmoką gauti pinigais ar atliktais darbais ir naujais daiktais su pristatymu į namus. Daugelis draudimo kompanijų turi didelį partnerių tinklą, kuris nelaimės atveju padės jums kuo greičiau grįžti į įprasta gyvenimo ritmą. Papildomos paslaugos kartais įkainotos atskirai, o įeina į standartinę kainą. Labai svarbu įsigilinti į draudimo sąlygas, kad nelaimės atveju draudimo kompensacija atitiktų jūsų lūkesčius.

Turto draudimo rizikos:

Pagrindinės rizikos nuo kurių draudžiama yra:

Ugnies padaryta žala – tai gali būti gaistas, žaibas, sprogimas ar net užkritęs lėktuvas.
Vandens padaryta žala – tai stiprus lietus, užpylimas vandeniu dėl sprogusių vamzdžių ir pan.
Gamtos jėgų padaryta žala – tai potvynis, kruša, sniego padaryta žala, nuošliauža ir kt.
Trečiųjų asmenų žala – tai vagystė, vandalizmas ir kita žala padaryta dėl trečiųjų asmenų piktybinių veiksmų.
Draudimo kompanijos siūlo draustis ir nuo kitų rizikų, tokių kaip užvirtęs medis, transporto priemonės atsitrenkimas į nekilnojamąjį turtą ir pan. Be to, kai kurios draudimo kompanijos siūlo draudimo paketus, kurie galioja bet kokios žalos atveju. Taigi, tinkamas turto draudimas internetu suteiks ramybės ir saugomo jausmą jums ir jūsų artimiesiems.

Turto draudimo išmoka

Turto draudimas internetu gali būti labai įvairus, todėl draudimo išmoka gali skirtis ir ji priklauso nuo draudimo sąlygų. Svarbu ar jūs apsidraudę tik nekilnojamąjį turtą ar ir turtą būsto viduje. Kai kurios kompanijos išmoka kompensaciją neskaičiuodamos turto nusidėvėjimo, kitos jį skaičiuoja. Todėl labai svarbu susipažinti su draudimo sąlygomis dar prieš pasirenkant konkrečią kompaniją.

Turto draudimo įmoka

Turto draudimo įmoka apskaičiuojama individualiai kiekvienam klientui, bet priklauso nuo kelių pagrindinių veiksnių. Viena svarbiausių aplinkybių yra turto vertė – kuo didesnė vertė, tuo didesnė draudimo suma ir tuo didesnė draudimo kaina. Taip pat svarbus yra nekilnojamojo, turto amžius, jo susidėvėjimas, konstrukcijų būklė ir nekilnojamo turto plotas. Dar vienas reikšmingas dalykas yra turto saugumas – kokios apsaugos priemonės yra įrengtos (pvz.: apsaugos ir prieš gaisrinė signalizacija).

Turto draudimas internetu tai paprastas būdas apdrausti būstą, svarbiausia susipažinti su draudimo sąlygomis ir nuspręsti nuo kokių rizikų norite draustis. Tada jau galėsite ramiai miegoti, dirbti ir atostogauti, nebijodami galimos žalos jūsų namams.